İşini şekillendir

Transform Fikirtepe’de işinizi hayatınıza yakın tutun, hem de tercihlerinizle şekillendirerek. 1+1’den 4+1’e kadar tüm opsiyonlarda, ister tam kat, ister yarım kat, isterseniz de tek home ofis şeklinde, yatırım planlarınız çerçevesinde istediğin ödeme koşullarıyla sahip olabileceksin.

 

Tamamı iş akışınızı etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak üzere tasarlanan home ofis olanakları ile donatılan Transform Fikirtepe, ihtiyacınız olabilecek her türlü detayı içinde barındırıyor.

 

Altyapı özellikleri, teknoloji olanakları, bağlantı, erişim ve çevresel hizmetleri ile bu proje, yüzyıllar boyunca ticaretin odağında olan İstanbul’un mirasına yakışır şekilde yükseliyor.

 

İstediğiniz olanakları kullanabileceğiniz bu projede, bütün imkanlarınız tercihlerinizle şekilleniyor; kişiye özel sekreterya, bilgi-işlem hizmeti, server desteği, welcoming gibi bütün bu hizmetler sizin tercihlerinizle hayat buluyor.

 

Tüm home ofis ihtiyaçlarını tek noktadan yönetiyorsunuz. Toplantı salonunu, konferans odasını, kuru temizleme hizmetini, temizlik, kargo, taksi ve teknik servis hizmetlerini bir dokunuşla organize edebiliyorsunuz.

 

Çünkü Transform Fikirtepe’de odak noktası sensin.

 

Çünkü burada Proje Sensin.


PRESTİJ MAĞAZALAR
YÜKSEK KAR GETİRİLİ ALANLAR,
YATIRIMIN TERCİHLERİNLE ŞEKİLLENİYOR

X

FORMU DOLDUR
SENi ARAYALIM

444 25 87