PROJE
HAKKINDA

Transform Fikirtepe, tarihe şahitlik eden kadim İstanbul'un en eski yerleşim yerinde filizlenen bir çınar. 

Vakıfbank Emekli Sandığı Vakfı'nın iştiraki olan OBAKÖY Gayrimenkul A.Ş ve Türkiye'nin en hızlı büyüyen 7. firması olan Haldız İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Transform Fikirtepe, sahip olduğu kusursuz lokasyon avantajını, eşsiz mimari, peyzaj, yaşam alanları ve sosyal olanaklar ile birleştiriyor. Odağında "insan" olan bu proje, yatırımcı ve oturumcuların tüm beklentilerine karşılık veriyor. 

 

Her türlü avantajına rağmen, kendine sürekli olarak bir projede "daha fazla, daha iyi" ne olabilir sorusunu soran Obaköy - Haldız ortaklığı Transform Fikirtepe ile bir ilki gerçekleştiriyor. PROJE SENSİN başlığı ile hayata geçen bu yeni yaklaşım, ev sahiplerinin tercihlerine odaklanarak onlara çok daha özgür bir hareket alanı sunuyor. 

 

Projenin yapısal özelliklerinden ortak kullanım alanlarına, home ofis dairelerinde sunulacak hizmetlerden altyapı alternatiflerine kadar hemen her konuda ev sahiplerinin tercihleri ile şekillendirilen Transform Fikirtepe, oturum ve yatırımcıların önceliklerini kendi öncelikleri olarak görüyor. 

 

Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen bu format ile amaç, yalnızca içinde yaşayacak ya da yatırım yapacak kişilerin tercihleri ile şekillenen bir proje oluşturmak değil, aynı zamanda yaşamın başlamasıyla birlikte artarak devam eden bir değer oluşturmak. 

 

İşte bu yüzden Transform Fikirtepe, hali hazırda sahip olduğu kusursuz yapısal ve lokasyon avantajlarıyla değil, insanı odağına koyan, huzurlu, sağlıklı bir yaşamı insanın tercih hakkı ile sağlamayı amaçlayan tavrı ile varolmayı seçiyor. 

X

FORMU DOLDUR
SENi ARAYALIM

444 25 87